0-25 Annecy, potem jedziemy na południe wzdłuż bodaj Isery, oglądając po drodze Alpy, 53-136 Sisteron, 140-166 tak zwane prowansalskie Colorado w Rustrel, 167-177 Gordes, 178-196 Fontaine-de-Vaucluse, 197-275 Avignon, 276-297 Pont du Gard, 298-353 camping Pascalounet z przerwą 321-341 na Arles, 354-361 jazda przez Kamargię, 362-404 Aigues-Mortes, 407-523 Carcassonne z przerwą 477-513 na jaskinię, 525-804 Speyer (muzeum techniki i romańska katedra)